Team Montessorischool

DIRECTIE
 
Danielle Teunissen
d.teunissen@mozon.nl
Directeur

 
Leanne Heuvelmans
l.heuvelmans@mozon.nl
Ondersteuning directie

Judith Joosten
j.joosten@mozon.nl
Interim IB


ONDERBOUW
De onderbouw bestaat uit 4 groepen.
Deze leerkrachten werken samen in een groep:


Vivie Dentener & Maica Duret
v.dentener@mozon.nl
m.duret@mozon.nl


Elise Kok & Desirée Daniëls
e.kok@mozon.nl
d.daniels@mozon.nl


Marieke Henderikx & Lynn Spee
m.henderikx@mozon.nl
lynn.spee@mozon.nl


Maartje Verkennis & Maica Duret
m.verkennis@mozon.nl
m.duret@mozon.nl




MIDDENBOUW
De middenbouw bestaat uit 4 groepen.
Deze leerkrachten werken samen in een groep:


Esther Jans
e.jans@mozon.nl



Noortje Stroek & Monique de Kort
n.stroek@mozon.nl
m.dekort@mozon.nl



Anouk Crousen 
a.crousen@mozon.nl



Jill Wolter & Rina van Lieshout
j.wolter@mozon.nl
r.vanlieshout@mozon.nl


 


 

BOVENBOUW
De bovenbouw bestaat uit 4 groepen.
Deze leerkrachten werken samen in een groep:


Ilona Raemaekers en Monique de Kort
i.raemaekers@mozon.nl



Monique Peerlings & Ivy Janssen
monique.peerlings@mozon.nl
i.janssen@mozon.nl



Eva van Giessel
e.vangiessel@mozon.nl


Marianne van Kerkom
m.vankerkom@mozon.nl


 
EUREKA! GROEP

Rina van Lieshout
r.vanlieshout@mozon.nl


LIO

Merel van de Schoor & Annemarie Groenen
m.vandenschoor@mozon.nl
a.groenen@mozon.nl




ONDERSTEUNEND PERSONEEL

Elke Bemelmans & Paul Spaas
e.bemelmans@mozon.nl
p.spaas@mozon.nl